nahrávám mapu....
Datum a čas03. 03. 2016

17:30 - 20:30
Místo konání akceRybná 8, Praha 1

O čem to bude:SEMINÁŘ JE URČEN VŠEM ŽENÁM, KTERÉ NEJSOU SPOKOJENÉ SE SVÝMI PENĚZI.

Můžete se těšit na ucelený seminář zaměřený na témata, která hýbou světem!  Vysvětlíme si důležité pojmy a podíváme  na výhody a úskalí investování. Seminář bude hodně praktický a interaktivní. Jeho velkou předností bude to, že informace budou předány hodně srozumitelně tak, aby seminář splnil očekávání i té nejnáročnější investorky. Můžete se také těšit na zajímavého hosta, pana Ing. Radovana Musílka, který má dlouholeté zkušenosti s investováním. Mimo jiné nám představí „nadčasové“ formy investování v rámci  tzv. forexových robotů.

Něco o Radovanu Musílkovi:
Původní profesí je projektant, stavař.
Financemi se zabývá od r. 1998 (ze začátku na vedlejšák), naplno začal až od r. 2007. Za posledních 4,5 let prošel 4 finančně poradenské firmy, aby zjistil, jakou přidanou hodnotu klientovi nabízí.  Po celosvětové krizi v r. 2008 přidal do svého portfólia zlato a také se rozhodl u svých klientů pracovat  nejen s jejich penězi, ale i s jejich majetkem. Od r. 2015 pracuje jako nezávislý investiční konzultant. Zaměřuje se především na zhodnocení a tvorbu majetku, jakou jsou fyzické komodity, nemovitosti a práce s penězi. Za posledních pět let se svým týmem investoval klientům za cca 220 mil. Kč převážně do fyzických komodit a automatických obchodních systémů.

SEMINÁŘ JE URČEN ZAČÍNAJÍCÍM I POKROČILÝM INVESTORKÁM.  

Program semináře:

17.30   – rozbor různých druhů investování, jejich pozitiva i negativa

18.45   – s hostem probereme vyšší stupně investování, praktické rady a žhavé typy

20.00  – diskuse

20.30  – předpokládaný konec akce

Po semináři už budete vědět všechno nejdůležitější o investování. Hlavně dostanete návod, jakým způsobem pokračovat dále, abyste byly finančně spokojené.

Cena: 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě. Číslo účtu: 2300424760/2010 (do poznámky je nutné uvést své jméno)Přihlášení na akci:

Bookings are closed for this event.

Zpět na seznam akcí