Just Start Typing Text and Press Enter

alt text
Šarlota Hamalová
finanční poradkyně

Napište nám ještě dnes

Loading...
Děkuji za zprávu, odpovím jakmile to bude možné.
Error!
Menu
Zavřít
Srp 22, 2015

Skutečný příběh: Eva

0 komentářů | By

Kdysi Eva poznala jednu ženu. Byla to pravá dáma. Potkávala ji často v příjemné kavárně v centru Prahy hezky ustrojenou a decentně nalíčenou. Vůbec by jí nikdo netypoval její věk. Moc ráda relaxovala u dobré kávy  a  sladkého dortíku. Poznala ji v době, kdy ona sama říkala: „Jsem strůjkyní svého spokojeného života a zajištěného stáří“.

Moc ráda Evě vyprávěla zajímavé „střípky“ ze života. Žila s manželem přes 20 let a byla šťastná. Milovali se celý život a stále někde cestovali. Když se jí zeptala, co pro ni bylo rozhodující, že je taková v „pohodě“, tak jí odpověděla: „Třeba to, že jsem se vždycky finančně snažila zajistit nezávisle na manželovi“.

Ptala se jí, jak to konkrétně myslí?

„Vždycky, když jsem vydělala nějaké peníze, tak jsem si je rozdělila a část peněz jsem zase dál investovala. Manžel jí nějaké peníze každý měsíc dával, tak z nich vedla celou domácnost. Zjistila, že je více svobodnější  a že jí to takto vyhovuje. Manžel si řešil svoje finance sám. Z nich jim jednou za čas koupil dovolenou u moře. Bylo to vždycky na 3 týdny. Ta žena takto začala přemýšlet  až v momentě,  kdy se k ní přišla svěřit její nejlepší kamarádka Alena.“